Yama Hakkında

Bu Türkçe yama paketi, Dishonored serisinin ilk oyunu ve ek paketleri için Türkçe dil dosyalarını içerir. Dishonored, doğa üstü yetenekleri olan bir suikastçı olarak oynadığımız, başarılı savaş mekaniklerine sahip bir FPS oyunudur. Yama kurulumundan sonra oyunu tamamen Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Menü, arayüz, görevler, senaryo, diyaloglar, altyazılar 100% oranında Türkçe’ye çevrilmiştir. Yamada Türkçe karakterler desteklenmektedir. Oyunun Steam platformuyla ve Definitive Edition ile de uyumludur. Çeviri Dark Glyphs tarafından yapılmıştır.

Yamaya Dahil DLC’ler

  • The Knife of Dunwall DLC
  • Void Walker Arsenal DLC
  • The Brigmore Witches DLC
  • Dunwall City Trials DLC

Kurulum

Yamanın tüm dil dosyaları indireceğiniz RAR dosyasının içindedir. Kurmak için aşağıdaki adımları takip ediniz.

  1. Yama dosyalarını indirin.
  2. Oyunun kurulu olduğu oyun ana dizinine girin ve indirmiş olduğunuz “Dishonored” klasörünün içindeki tüm dosyaları olduğu gibi oyunun ana dizinine atın.
  3. Yama kurulumu tamamlandı. Oyun ayarlarından altyazıları açmayı unutmayın.

Oyun Dizinleri

Oyunun kurulu olduğu klasörü bulmakta zorluk çekiyorsanız, aşağıdaki default kurulum dizinleri size yol gösterebilir.

  • C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Dishonored\

Problem Çözümleri

  • Türkçe yamayı kurduktan sonra DLC kurduysanız ve ek paketler Türkçe olmadıysa, yama kurulumunu tekrar yapmanız gerekmektedir.

Ekran Görüntüleri

Emeği Geçenler

Outsider One (Proje Lideri, Çevirmen, Tester, Kurulum Programı), Lord of Light (Çevirmen), Hamza Bulut (Cosuonjx) (Çevirmen), Tolga Gerekci (tolgagerekci) (Çevirmen, Tester), Tamer Yiğit (andelip) (Çevirmen), Ahmet Çelik (celikeins) (Programcı)