Yama Hakkında

Bu Türkçe yama paketi, Dishonored serisinin ikinci oyunu için Türkçe dil dosyalarını içerir. Dishonored 2, doğa üstü yeteneklere sahip bir suikastçı olarak oynadığımız, başarılı savaş mekaniklerine sahip bir FPS oyunudur. Yama kurulumundan sonra oyunu Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Menü ve arayüz, hikaye, diyaloglar, senaryo, altyazılar 100% oranında Türkçe’ye çevrilmiştir. Yamada Türkçe karakterler desteklenmektedir. Oyunun Steam platformuyla ve v1.77.9.0 sürümüyle uyumludur. Çeviri Dark Glyphs tarafından yapılmıştır.

Kurulum

Yamanın tüm dil dosyaları indireceğiniz RAR dosyasının içindedir. Kurmak için aşağıdaki adımları takip ediniz.

  1. Yama dosyalarını indirin.
  2. Oyunun kurulu olduğu oyun ana dizinine girin ve indirmiş olduğunuz “Dishonored 2” klasörünün içindeki tüm dosyaları olduğu gibi oyunun ana dizinine atın.
  3. Yama kurulumu tamamlandı. Oyun ayarlarından altyazıları açmayı unutmayın.

Oyun Dizinleri

Oyunun kurulu olduğu klasörü bulmakta zorluk çekiyorsanız, aşağıdaki default kurulum dizinleri size yol gösterebilir.

  • C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Dishonored 2\

Ekran Görüntüleri

Emeği Geçenler

Outsider One (Proje Lideri, Çevirmen, Tester, Kurulum Programı), Kaan Akyıldız (BlogKaan) (Çevirmen), sybercomp (Çevirmen), DishonestOne (Çevirmen), Tamer Yiğit (andelip) (Çevirmen), Bekir İnce (İki Nokta Sırt Sırta) (Programcı), Ümit Dinçer (KaN.) (Tester), Abdullah Çiçek (Hunistbey) (Tester), Görkem Gengsi (walküre) (Tester), FORZA (Tester)