Yama Hakkında

Bu Türkçe yama paketi, Mafia II isimli Vito Scaletta isimli karakterin hikayesini oynadığımız, 1940’larda geçen mafya temalı aksyion oyunu ve ek paketleri için Türkçe dil dosyalarını içerir. Yama kurulumundan sonra oyunu tamamen Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Menü, senaryo, görevler, oyun içi metinler, video altyazıları 100%’e yakın oranda Türkçe’ye çevrilmiştir. Oyundaki özel isimler (arabalar, silahlar, çete isimleri) orijinaline sadık kalma amacıyla çevrilmemiştir. Oyundaki grafikler ve kalıplar da Türkçe çeviriye dahil değildir. Oyunun 3 hikaye ek paketinin Türkçe çevirisi yamaya dahildir. Oyunun Steam ve Epic Games platformuyla ve Definitive Edition ile uyumludur. Çeviri argo, küfür içermektedir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Çeviri Oyun Çeviri tarafından yapılmıştır.

Yamaya Dahil DLC’ler

  • Jimmy’s Vendetta
  • Joe’s Adventures
  • Betrayal of Jimmy

Kurulum

Yamanın tüm dil dosyaları indireceğiniz ZIP dosyasının içindedir. Kurmak için aşağıdaki adımları takip ediniz.

  1. Yama dosyalarını indirin.
  2. Oyunun kurulu olduğu oyun ana dizinine girin ve indirmiş olduğunuz “Mafia II Definitive Edition” klasörünün içindeki tüm dosyaları oyunun ana dizinine atın. Dosyaların üzerine yazması için onay verin.
  3. Yama kurulumu tamamlandı. Oyun ayarlarından altyazıları açmayı unutmayın.

Oyun Dizinleri

Oyunun kurulu olduğu klasörü bulmakta zorluk çekiyorsanız, aşağıdaki default kurulum dizinleri size yol gösterebilir.

  • C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Mafia II Definitive Edition\
  • C:\Program Files (x86)\2K Games\Mafia II Definitive Edition\

Değişiklik Geçmişi

  • 14.06.2020 / Yama dosyası Oyun Çeviri’nin Definitive Edition için daha kapsamlı olarak güncellediği versiyon ile değiştirildi.
  • 27.05.2020 / Oyun Çeviri’nin yamasını Definitive Edition sürümüyle uyumlu hale getiren Lalilak’ın hazırladığı yama, YAMATR’ye eklendi.

Ekran Görüntüleri